با ما تماس بگیرید 44607768 و 44474203

خانه » دسته‌بندی نشده » پشتیبانی در هر لحظه …

پشتیبانی در هر لحظه …

خدمات پس از فروش و پشتیبانی همیشگی، یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین اهداف شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو است. نمایندگی نگاران جنت آباد با بیش از 13 سال سابقه‌ی درخشان در ارائه خدمات پشتیبانی، امروزه از راه‌های مختلف مانند تماس تلفنی، امکان ریموت، اعزام کارشناس، مراجعه حضوری و ارائه‌ی ابزارهای آموزشی، کاربران را پشتیبانی می‌کند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل خود را رفع کرده و خللی در پروسه‌ی حسابداری‌شان وارد نشود.

پشتیبانی تلفنی 24 ساعته

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو، هر روزه امکانات بیشتری را برای آسایش کاربران خود در نظر می‌گیرد. از این رو ساعات پشتیبانی تلفنی خود را افزایش داده و در حال حاضر کاربران را به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب، در هر ساعت از شبانه روز که حین کار با نرم‌افزارتان با مساله و سوالی مواجه شوید، می‌توانید در همان لحظه با شماره پشتیبانی هلو (02123067) تماس گرفته تا کارشناسان خبره‌ی ما به‌سرعت شما را جهت رفع مشکلتان راهنمایی کنند.

امکان ریموت

ممکن است گاهی اوقات به‌تنهایی از پس حل مشکلتان برنیایید و یا نتوانید مشکل را به‌درستی به کارشناسان پشتیبانی توضیح دهید. در این هنگام، امکان ” درخواست ریموت” در وبسایت MyHoloo به کمکتان می‌آید. با امکان ریموت، می‌توانید برای بررسی آنلاین سیستم نرم‌افزاری‌تان توسط کارشناسان پشتیبانی درخواست دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *